background

Hakkımızda

1993 yılında Kayseri'de faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz Orta Anadolu Bölgesinde sektörün öncüsü haline gelmiştir.

about

Teknik Bilgi Ve Tecrübemizle, Güvenlik Şartlarına Ve Teknik Şartnamelere Uygun Olarak Hizmetimize Devam Ediyoruz.

Ayata Asansör | Kayseri

Ayata Asansör | Kayseri

1993 yılında Kayseri'de faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz, günümüzde asansör montajı, bakım, revizyon ve paket malzeme alanında Orta Anadolu Bölgesinde sektörün bayrak taşıyıcı firmalarından biri durumuna gelmiştir.

Teknolojik gelişmelerin her zaman yakın takipçisi olan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Türkiye genelinde 2000'e yakın montajımız aktif halde hizmet vermektedir. Bununla birlikte uzman kadromuz sayesinde 7/24 arıza hizmeti ve aylık 500 konuta asansör bakım hizmeti sunmaktayız. Ayrıca üretim faaliyetleri de gösteren şirketimiz Kayseri sanayi bölgesinde 2500m2 kapalı alanda asansör kabini, ağırlık karkası, makine şasesi, kumanda panosu, tahrik ve palanga kasnağı imalatı da yapmaktadır. TS EN81-20 TSEN81-50 standartlarına uygun üretim yapmakla birlikte bütün kalite ve faaliyet belgelerimiz mevcuttur. Firmamız bünyesindeki Ar-Ge merkezimizde mühendislik yatırımlarımızla çağın yeniliklerini yakalamak, daha kaliteli hizmet sunmak ve rekabet gücümüzü artırmak için çalışıyoruz.